معرفی تلویزیون های هوشمند جدید سامسونگ در نمایشگاه IFA

  • PDF
امتیاز کاربر: / 5
بدخوب 
 
سامسونگ در نمایشگاه IFA برلین دو تلویزیون جدید خود را با نام های ES9500 و ES9000 معرفی کرد.
ES9500 یک تلویزیونOLED 55 اینچی است که برای اولین بار در نمایشگاه IFAدر اروپا معرفی شده است و هنوز سامسونگ اطلاعاتی درباره زمان عرضه و قیمت آن منتشر نکرده است..سامسونگ تنها شرکتی نبود که تلویزیون OLEDخود را معرفی کرد ، الجی نیز مانند سامسونگ یک تلویزیون OLEDاز محصولات شرکتش را در این نمایشگاه درمعرض نمایش قرار داد.
 
به گفته سامسونگ استفاده از نمایشگر OLED باعث شده تا تصاویر کنتراست بهتر و وضوح بیشتری داشته باشند. این دستگاه از ویژگی Multi View برخوردار است که با استفاده از این ویژگی و هدفون های مخصوص همراه دستگاه و همین طور عینک های سه بعدی آن دو کاربر به طور همزمان قادر خواهند بود برنامه های متفاوتی را تماشا کنند .
 
برای کسانی که تصور می کنند ES9500  55  اینچی برای آنها کوچک است می توانند منتظر عرضه تلویزیون LED ES9000  75  اینچی در ماه سپتامبر باشند. ES9000 دارای یک پردازنده دوهسته ای بوده و ضخامت آن فقط 7.9 میلیمتر می باشد. در این تلویزیون یک دوربین تعبیه شده که تواناییی چرخش در جهات مختلف را دارد و امکان کنترل دستگاه از طریق حرکات را فراهم می کند.
 
با توجه به رقابت تنگاتنگ در زمینه محصولات الکترونیکی شرکت های سازنده برای باقی ماندن در عرصه این رقابت در تلاش برای ساخت دستگاههایی با ویژگی ها و امکانات جدید می باشند . سامسونگ نیز در این زمینه در حال تلاش برای همکاری با شرکت Rovio برای ساخت نسخه بازی Angry Birds با قابلیت motion-controlle برای تلویزیون جدید ES9000 خود می باشد.

شما در این صفحه هستید : مقالات تلویزیون و فناوری معرفی تلویزیون های هوشمند جدید سامسونگ در نمایشگاه IFA